Yarına Tek Bilet


246
117 shares, 246 points

Netflix Türkiye‘nin ilk filmi olan Yarına Tek Bilet‘i dün izledim. Ne yazık ki, Netflix Türkiye’nin ilk dizisi Hakan Muhafız gibi Yarına Tek Bilet‘te oldukça sıkıcıydı. Bu bakımdan Netflix Türkiye‘nin ilk içeriklerinin kötü olduğunu düşünüyorum. Hikaye her ne kadar güzel ve ilgi çekici olsa da, film bir buçuk saat gibi kısa bir süreye sahip olmasına rağmen oldukça sıkıcıydı. Çok daha iyi yol filmleri izlediğimi söyleyebilirim(!)

Dizinin başrolünde Metin Akdülger ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Metin Akdülger’i Efsane dizi #Şahsiyet‘ten tanıyor olsam da, Dilan Çiçek Deniz’in iyi bir tercih olduğunu düşünmüyorum. Bence daha güzel bir kadın oyuncu tercih edilmeliydi (!)

Bu kadar eleştirdiğime göre artık filmin konusuna kısaca değinebilirim artık…

Yarına Tek Bilet imdb: https://www.imdb.com/title/tt11988512/

Yarına Tek Bilet Konusu

Film Ankara – İzmir arasında mavi tren’de geçiyor. Tesadüfen karşılaşan Ali ve Leyla ikilisi aynı kompartıman’da yolculuk ediyorlar. Ali arkadaşları ile birlikte yolculuk etmeyi planladığı için dört kişilik kompartıman’ın biletini almış fakat arkadaşları gelmekten vazgeçmiş. Leyla ise tren biletini yarına aldığı için -ve acelesi olduğu için- Ali’nin satın aldığı kompartıman’da yolculuk eder.

İki yabancı olarak başlayan yolculuk ilerleyen saatlerde farklı bir hal alır. Laf lafı açar ve aynı kaderi paylaşan ikilinin aynı düğüne gitmek için yola çıktığını öğreniriz. İkiside Burcu ve Berke’nin düğününe gidiyor. Burcu Ali’nin 2 yıllık sevgilisi, Berke ise Leyla’nın 6 yıllık sevgilisi. Ali ile Leyla aynı düğüne intikam için giderken trende şans eseri karşılaşırlar.

Yarına Tek Bilet Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

246
117 shares, 246 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
16
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
33
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
70
Beğendim !