Vahşi Irk – The Breed


251
122 shares, 251 points

Geçtiğimiz günlerde The Breed adlı 2006 yapımı bir hayatta kalma temalı film izledim. Aslında bu filmi daha önce de izlemiştim fakat tekrar izleyip burada not almak istedim. Yıllar sonra filmi tekrar izlerken Lost dizisinde Ana Luciana Cortez olarak tanıdığım oyuncu Michelle Rodriguez‘ı görünce mutlu oldum. Kendisi bu filmde Nicki karakterini canlandırıyor.

Vahşi Irk imdb: https://www.imdb.com/title/tt0455362/

Vahşi Irk Konusu

Bir grup genç haftasonu tatili için bir adaya gelirler. (Fakat bu gençlerden önce denizde yollarını kaybeden Luke ve Jenny adaya gelir ve ada ile yüzleşirler) Gençler; Nicki, John, Sara, Matt ve Noah.

Adaya gelen gençler kısa süre sonra burada istenmediklerini anlarlar. Yıllar önce adada bulunan bir tesiste köpekler üzerine yapılmış olan bir deney, köpeklerin kuduz ve saldırgan olmalarına sebep olmuş. Bu olay üzerine köpeklerin hepsi öldürülmek istenmiş fakat birkaç köpek hayatta kalmayı başarmış. Köpekler sayıca çoğalıp tekrar adayı ele geçirmişler.

Saldırgan köpekler tarafından tehdit altında olan gençler için tatil, kabusa dönmüş, hayatta kalma mücedelesi başlamıştır.

Vahşi Irk Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

251
122 shares, 251 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
167
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
17
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
50
Beğendim !