Testere 6 (Saw VI) | 2009


255
125 shares, 255 points

Serinin 6. filmi yine Dedektif Hoffman üzerineydi. Fakat bu bölümde Hoffman deşifre oldu. Şimdi kısaca konuya değinmek istiyorum…

Testere 6 Konusu

Bir sigorta şirketinin yöneticisi olan William, bazı hastaların tedavi masraflarını karşılamaz. Yani sağlıkları için yıllarca sigorta bedeli ödeyen müşteriler hastalanınca şirket hastaların yanında olmaz. Bu hastalardan biriside vakti zamanında John’muş. Kimin yaşayıp kimin yaşamayacağına karar veren William bunun bedelini elbet ödeyecektir.

Bölüm boyunca William’ın kararlarına şahit oluyoruz. Sigorta şirketinde çalışan kişiler ve ailesinin hayatını kurtarmak için zor kararlar vermek zorunda kalıyor. Fakat bölümün sonunda, aslında bütün bunların Tara’nın oyunu olduğunu öğreniyoruz. Tara ve oğlunun…

Tabii ki bütün bu işin arkasında testere değil Hoffman var. Fakat FBI olayı aydınlatmak için gece gündüz çalışıyor. Ses kayıtlarının değiştiğini fark eden FBI bir yazılım yardımı ile sesin gerçek haline ulaşıp, ses kaydının Hoffman’a ait olduğunu buluyor. Bu esnada orada olan Hoffman; Agent Perez ve Erickson’ı öldürmek zorunda kalıyor.

Son sahnede ise Hoffman, Jill tarafından bir sandalye’ye bağlanıyor. Fakat Hoffman yaralı bir şekilde bu oyundan kurtulmayı başarıyor.

Testere 6 Fragman

Serinin diğer bölümleri için #şuraya bakınız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

255
125 shares, 255 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
166
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
16
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
53
Beğendim !