Osman Aysu – Kayıp


248
Osman Aysu – Kayıp

Bana göre Türkiye’nin en iyi polisiye roman yazarlarından olan Osman Aysu‘nun Kayıp adlı kitabını geçtiğimiz günlerde bitirdim. Akıcı, sürükleyici ve merak uyandırıcı olan bu kitabın konusu nedir, şimdi yakından bakalım.

Osman Aysu Kayıp Konusu

Başarılı bir avukat olan Kaan Balamir, zengin Akerman ailesinin ferdi Sibel Akerman‘ın elinde bir not defteri ile gelmesi ile karmaşık bir olayın içinde bulur kendini. Sibel, babası Harun Akerman‘ın itiraflarının yer aldığı bu defter ile Kaan’a gelerek yardım istemektedir. Defterde iş adamı Harun Akerman’ın işlemiş olduğu 5 farklı cinayetin itirafları yer almaktadır.

6 ay önce bir trafik kazasında ölmüş olan Harun Akerman gerçekten bu cinayetleri işledi mi? Defterdeki el yazısı Sibel’in iddia ettiği gibi Harun Akerman’a mı ait? Bu soruların cevabını bulmak Kaan’a kalmış durumda…

Kaan bir yandan defterin gizemini çözmeye çalışırken, bir yandan da Sibel ile yakınlaşmaya başlar. Kaan’ın Sibel ile olan ilişkisi ve ortaya çıkan defter uykularınızı kaçıracak.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

248
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir