Alef 8. Bölüm (Final) Değerlendirme


267
2 comments, 138 shares, 267 points

Alef çok karmaşık bir bölüm ile final yaptı. Settar’ın hastanelik olduğu gece birşeyler sakladığından şüphelenen Kemal gizlice Settar’ın evine girdi ve bir fotoğraf buldu. Kemal’in Settar’ın evinde bulduğu fotoğrafta, Settar’ın oğlu Güneş; Nusret Işık ve Rahmi Görener ile birlikte görünüyor. Olayların içinde Settar’ın olduğu fark edilince Settar’ın karısı Semiha emniyete getirildi. Semiha’nın anlattıklarına göre Settar’ın oğlu Güneş eşcinseldi. Settar bunu öğrenince oğlunu evden kovmuş, bir başına kalan Güneş bir süre dergahlarda bulunduktan sonra (yangında zarar gördükten sonra) boğazdan atlayarak intihar etmiş.

Yanmış olan binayı Rahmi Görener değil, kızı Yaşar satmış. Kendisi babasının imzasını taklit ettiğini Kemal’e itiraf etti.

Katil Kim?

Güneş’in intihat etmesinden sonra Güneş’in sevgilisi Celal Turan, Güneş’in ölümüne sebep olan herkesi öldürmüş. Yani birkaç bölümdür gördüğümüz “siyahlı adam” Güneş’in sevgilisi Celal katilmiş.

Bütün cinayetleri işleyen Celal, son olarak Settar’ı hedef aldı. Settar’ı öldürebildi mi? Cevabı #şuradaki yazımda…

Alef hakkında daha fazla içerik için #şuraya bakınız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

267
2 comments, 138 shares, 267 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Vay be bu dizi 8 bölüm oldumu. İlk çıktığında, favorilere ekleyip neymiş ne değilmiş bi bakayım dediydim. Dizi bitmiş nerdeyse ben daha izleyeceğim. Spoiler yememek için yazının tamamını okumuyorum, kusura bakma. 😉

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
166
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
16
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
50
Beğendim !