Issız Adam


239

Çağan Irmak‘ın yönettiği o meşhur 2008 yapımı Issız Adam filmini izledim az önce… Film güzeldi. Bu tür filmleri seviyorum. İncir Reçeli ve Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku tarzı filmleri… Issız Adam’da tam bu türde bir film. Şimdi Issız adam filminin konusu nedir yakından bakalım.

Issız Adam imdb: https://www.imdb.com/title/tt1322930/

Issız Adam Filmi Konusu

30’lu yaşlarında olan Alper, bir gurme olacak kadar yemek kültürü olan, kendi restoranına sahip bir aşçıdır. İşinde başarılı olsa da kadınlarla olan ilişkisi pekte düzenli değildir. Birgün Beyoğlu’nun arka sokaklarında eksi bir kitapçıya plak almak için gider. 20’li yaşlarda olan Ada ise kendi dükkanında çocuk kostümleri tasarlayıp dikmektedir. Ada’da eski bir kitap almak için aynı kitapçıya gelir. Ada’dan etkilenen Alper, Ada’yı işyerine kadar takip eder. Tabii bu sırada Ada’nın aramış olduğu kitabı bulmuş ve ilk sayfasına adını ve cep telefonu numarasını yazmıştır. Kitabı Ada’ya hediye edip bu vesile ile tanışma faslını halleden Alper’i artık güzel günler beklemektedir.

Issız Adam Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

239
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir