Without You


240
2 comments, 111 shares, 240 points

ITV’nin 2011 yapımı mini dizisi Without You hakkında konuşacağız bugün. Yalnızca 3 bölümden oluşan mini dizi, Acorn Tv ve Amazon’da What To Do When Someone Dies ismiyle de yayınlanmış. Şimdi dizinin konusuna bakalım.

Without You imdb: https://www.imdb.com/title/tt2078467/

Konusu

İlkokul öğretmeni olan Ellie Manning, Muhasebeci kocası Greg Manning ile evlidir. Mutlu bir evliliği olan Ellie, birgün güzel bir akşam geçirmek için kocasının eve gelmesini beklerken kapıda iki polis belirir. Greg’in bir trafik kazasında öldüğünü söyleyen polisler, arabada Greg ile birlikte bir kadın ceseti bulunduğunu belirtir.

Kocasının ölüm haberi ile yıkılan Ellie, kocasının kendisini aldatıp aldatmadığını anlamaya çalışır. Kaza hakkında araştırma yapmaya başlayan Ellie, kocası ile arabada ölü bulanan kadın Milena Livingstone hakkında araştırma yapar.

Without Your Trailer


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

240
2 comments, 111 shares, 240 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Merhaba Cem, evet dizi sahiden de üç bölüm 🙂 Kısa olduğu için aradan çıkarmak istedim 😉 Bölümlerde ortalama 40 dakika olduğu için pek yormadı. Konusu ilgini çektiyse ve vaktin varsa izleyebilirsin.^^

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
83
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
100
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
133
Beğendim !