Zombi Expresi (Train to Busan)

Seul'den Busan'a gitmek üzere, kızı ile birlikte KTX101 trenine binen Sok-woo, Güney Kore'yi etkisi altına alan zombi virüsü ile mücadele etmek zorunda kalır. Üstelik virüs trende yayılmaya başlamıştır.


259

Hayatta kalma konulu filmleri her zaman seviyorum. Geçtiğimiz günlerde zombi expresi adlı bu zombi filmini gördüm. İzlemesem olmazdı tabii 🙂 Orjinal adı Train to Busan olan filmin konusuna yakından bakalım.

Zombi Expresi Filmi Konusu (Train to Busan Konusu)

Sok-woo, yoğun iş temposundan dolayı sürekli kızını ihmal etmektedir. Doğum gününde kızının ısrarlarına dayanamayan Sok -woo, onu eski eşinin yanına götürmek için gönülsüzce Seul‘den kalkıp Busan‘a gidecek olan KTX101 trenine biner. Tren kalkmak üzereyken, Güney Kore’yi etkisi altına alan yıkıcı bir zombi virüsünden etkilenen bir kadın, virüsü trendekilere yaymaya başlar. Virüsün bulaştığı herkes, birer birer zombiye dönüşür. Sebebi belirlenemeyen virüs, tüm ülkeye yayılırken, hızla Busan’a yol alan trende de Sok-woo, kızı ve daha birçok yolcu amansız bir hayatta kalma mücadelesine girişir.

Zombi Expresi Fragman (Train to Busan Trailer)


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

259
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir