Çember (The Circle)

Her iki dakikada bir kişinin öldüğü, hareket edenin öldüğü bir çemberde birbirini tanımayan 50 kişi hayatta kalmaya çalışır. Çember sırayla can anlamaya devam ederken, bir sonraki ölecek kişiyi belirlemek için 120 saniyeniz vardır...


249

2015 yapımı hayatta kalma konulu bu film konusu itibari ile ilgimi çekmişti. Birbirini tanımayan birden fazla insanın bilmedikleri bir yerde uyanmaları ve hayatta kalmaya çalışmaları, #küp serisi ve #testere serisi ile benzerlik gösterdiği için izlemek istedim.

Çember (The Circle) Konusu

Birbirini tanımayan elli kişi, uyandıklarında kendilerini gizemli bir odanın içinde bulur. İnsanlar, her iki dakikada bir kişinin öldüğü bir çemberin içinde hareketsiz bir şekilde durmaktadır. Başlarda ölenlerin rastgele seçildiği düşünülse de çok geçmeden insanlar kimin öldürüleceğine karar verme gücüne sahip olduklarını fark ederler. Çemberdekiler, kimin ölmeyi hak ettiğine nasıl karar verecekler?

Çember (The Circle) Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

249
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir