Toni Blake – Deli Dolu Bir Yaz


259

Toni Blake‘ın Destiny Serisi‘nin ilk kitabı olan Deli Dolu Bir Yaz kitabı hakkında kısa bir tanıtım.

Deli Dolu Bir Yaz Kitap Konusu

Kitaptan bahsedecek olursam, kitap baştan sona aşk ile doluydu. Başka da pek bir şey yoktu. Bazılarına göre aşırı cinsellik içerdiği düşünülebilir ama kitapta yer alan duygu yogunlugunuda göz ardı edemezdim. Okudum ve beğendim. Yaşasın nemesis yayınları!

Kitabın ana karakteri Jenny Tolliver, kocasının kendisini aldattığını öğrendiği günden beri çok kötü haldedir. Hayatından yeni bir başlangıç yapmak için Destiny kasabasına, doğup büyüdüğü yere gelmeye karar verir. Burada Jenny’i bekleyen sürprizler ise, yavaş yavaş gelişecektir. Astronomi ve yıldızlara meraklı olan Jenny bir gün teleskobu ile gölün karşı tarafına geçip, kayalıklara tırmanır.

Toni Blake – Deli Dolu Bir Yaz

Gölün karşı tarafı ise, Destiny kasabasından bağımsız Brody ailesine ait bir arazidir. Brody ailesi Destiny kasabasında hiç sevilmeyen ve dışlanan bir ailedir. Brody ailesinden olan Mick Brody ise çocukluğundan beri Jenny’den hoşlanmaktadır. (Haydaaa!) Jenny’i görmesi çokta zaman almayacaktır. Jenny ile kayalıklarda karşılaşan Mick kısa bir süre sonra yakınlaşmaya başlarlar. Aradan günler geçer ve Jenny teleskobunu gölün karşısında unuttuğunu fark eder. Daha önce yaşananlardan sonra gölün karşısına geçmeye cesaret edemese’de sonunda gölün karşı tarafına geçmeye karar verir. Ve yine Mick ile birlikte olurlar. Aslında bu ikili her fırsatta birlikte olurlar. Destiny kasabasında polis şefi olan Jenny’in babası ise, Brody ailesinin peşindedir. Jenny sürekli Brody ailesini bir üyesi ile görüşürken, polis şefi bu durumu ne zaman ne nasıl fark edecektir?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

259
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir