The Canyon


239

Geçtiğimiz günlerde kanyon adından bir film izlemiştim. Bazı geceler, bu şekilde macera veya hayatta kalma konulu filmler izlemeyi seviyorum. Buda öyle bir akşam izlemiş olduğum filmlerden birisiydi. Filmi genel olarak beğenmiştim ama senaryoyu biraz zayıf bulmuştum. Neyse, filmin konusuna geçelim o halde!

The Canyon Filmi Konusu

Bütün olayalar genç bir çiftin başından geçiyor. Çift, Amerika’da bir büyük bir kanyonu gezmek istiyorlar. Fakat kanyonu gezmek için kanyona giriş iznini alamıyorlar. Kanyonu gezebilmek için kanyona giriş izni olan bir adamın kendilerine rehberlik etmesini istiyorlar. 

Çiftimiz, tanımadıkları bir adamın rehberliğinde kanyona giriyorlar. Gezinin ilerleyen saatlerinde rehberleri bir yılan tarafından sokularak ölüyor. Rehberin ölmesi üzerine çiftimiz, kanyondan ayrılmak istiyorlar fakat, nereden gidecekleri hakkında en ufak bir fikri bile olmayan çiftimiz, kanyonda kayboluyorlar. 

Ve asıl ölüm kalım savaşı bundan sonra başlıyor… 

The Canyon Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

239
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir