Cinayet Süsü


243
2 comments, 114 shares, 243 points
cinayet süsü
cinayet süsü

Geçtiğimiz günlerde Cinayet Süsü adlı bir polisiyekomedi filmi izledim. Film polisiye olduğu için ilgimi çekmişti. Fakat komedi unsurları öyle fazlaydı ki keyifle izledim. Şimdi bu güzel filmin konusuna yakından bakalım.

Uyarı: Film de çok fazla küfürlü konuşmalar var. İzlerken buna dikkat edin, aile ile izlemeyin.

Cinayet Süsü imdb: https://www.imdb.com/title/tt9675274/

Cinayet Süsü Filmi Konusu

Süslü ve boyalı cesetlerin ortaya çıkması sonucu Cinayet büro dedektifleri katilin peşine düşer. Fakat ekip sürekli süslü ve boyalı cesetler ve şiirler bulmaya devam eder. Bunun üzerine ekibe suç uzmanı Alaattin Dizdar katılır. Olayları çözmek için “ne?”, “neden?”, “kim?”, “nasıl?” gibi sorular ile kafa şişiren Dizdar, ekibin tek kadın üyesi olan Komiser Asuman‘ın dikkatini çekmek için çabalar. Fakat bir türlü bunu başaramaz.

Başkomiser Emin ve komiser Salih sonunda katil sandıkları kişiyi yakalarlar. Fakat yakaladıkları kişi katil değil, bir sanatçıdır. Ve bu sanatçı, cesetleri çöplerden toplayıp, süsleyerek polis’in bulabileceği şekilde göz önüne bırakıp kaçıyormuş. Bu şekilde faili meçhul cinayetlere dikkat çekmeyi hedefliyormuş…

Cinayet Süsü Fragman

Filmin en güzel taraflarından birisi de sosyal mesaj vererek bitmiş olmasıydı. Yani izlerken “kim bu katil?” yada “nasıl bitecek acaba?” diye düşünürken, filmin çok farklı bir son ile bitmesi ayrı bir güzeldi.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

243
2 comments, 114 shares, 243 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
83
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
100
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
133
Beğendim !