Murder Mystery – Tanıtım


255
126 shares, 255 points
Murder Mystery
Son günlerde Netflix anasayfamı meşgul eden Murder Mystery adlı filmi izledim az önce… Netflix’in komedi kategorisinde yer alan bu güzel film eğlenceli olduğu kadar da sıkıcıydı. Fakat yinede izlenebilecek düzeyde güzel bir filmi. Film’i az önce izleyip bitirdim ve şimdi film hakkında biraz yazmak istiyorum.

Murder Mystery Konusu

Audrey – Nick
Filmde ana karakterimiz olan Nick Spitz, New York’ta bir polis. Karısı Audrey Spitz ise bir bayan kuaförü. 15 yıllık evli olan bu çiftin tek derdi 15 yıl geçmiş olmasına rağmen Avrupa’ya balayına gidememiş olmalarıdır. Nihayet karısı balayına götürme fırsatı bulan Nick başına geleceklerden habersiz uçak biletini alıyor ve yolculuk başlıyor.
Murder Mystery – Diğerleri
Fakat Nick uçakta uyurken karısı uçakta zengin bir adam ile tanışıyor. Bu adam Audrey ve Nick’i yatındaki partiye davet edince, çiftin balayı planı değişiyor. Parti için gittikleri yatta mirasın peşinde olan çocuklar cinayetler işleyince Nick ve karısı kendilerini bu işten kurtarmanın yolunu aramaya koyuluyorlar.

Murder Mystery Fragman

Filmi izlemek için #buraya tıklayınız.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

255
126 shares, 255 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
166
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
16
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
50
Beğendim !