Black Mirror Rachel, Jack And Ashley Too Konusu


276
147 shares, 276 points
Rachel, Jack And Ashley Too
Black Mirror 5. Sezon ‘da yer alan Rachel, Jack And Ashley Too adlı bölümü nihayet izleme fırsatı buldum. Dizinin bu bölümü çok güzel olmasa’da fena değildi. Şimdi kısaca Rachel, Jack And Ashley Too konusu ‘na bakalım.

Rachel, Jack And Ashley Too Konusu

Dizinin bu bölümünde; bir pop yıldızı olan Ashley’nin zorlu yaşamını ve öte yandan Ashley’in hayranı olan 15 yaşındaki Rachel’ın hayatına tanık oluyoruz. Küçük yaştan beri teyzesi tarafından büyütülen Ashley müzik kariyerine teyzesi ile başlıyor. Fakat aynı zamanda Ashley’in menajerliğini yapan teyzesi bir süre sonra Ashley’i sömürmeye başlıyor.
Albüm ve konser işlerinin yeteri kadar para kazandırmamasından olacak ki, Ashley’in menajeri Ashley Too adlı bir oyuncak satışa sunuyor. Bu oyunca Ashley’in sesi ile konuşan yapay zekaya sahip sevimli bir oyuncak.
Rachel – Ashley Too
Bu oyuncağı edinen Rachel oyuncağın arıza vermesi sonucu aslında Ashley’nin ne kadar zor durumda olduğunu görüyor. Ve ona yardım etmeye çalışıyor. Gerisi ufak tefek aksiyonlar ile süslenmiş bir çocuk filmi gibi.
Fakat herşey bir yana Miley Cyrus oyunculuğunu çok sevdim.
Rachel, Jack And Ashley Too fragman için #şuraya bakınız.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

276
147 shares, 276 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir Alycia Debnam Carey fanı.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
116
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
133
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
166
Beğendim !