Gypsy – Tanıtım


246
117 shares, 246 points
Bu yazımda güzel bir dizi olan Gypsy’den bahsedeceğim. Netflix’in “psikolojik gerilim dizisi” olarak tanımladığı Gypsy bana göre oldukça sakin ve akıcı bir dizi. 
Gypsy
Dizinin tek kötü tarafı tek sezonluk olması. Yani Netflix anlam veremediğim bir şekilde bu dizinin ikinci sezonunu iptal etmiş.
10 bölümden oluşan dizi hakkında şimdi biraz yazmak istiyorum. Gerçekten izlemeye değecek türden harika bir dizi. Dizinin çok güzel bir tadı var !

Gypsy Konusu

Ana karakterimiz olan Jean Halloway güzel ve zeki bir terapisttir. Kocası ve kızı ile New York’ta yaşayan Jean’ın hayatı her ne kadar tekdüze olsada; hastaları ile olan ilişkisi hikayenin harika bir şekilde ilerlemisini sağlıyor.

Jean Halloway

Özel hayatı ile iş hayatını birbirine karıştıran Jean; etik olmayan bir şekilde hastalarının hayatlarına sızmaya ve onları manipüle etmeye başlıyor… Jean ateşle oynarken olanlara şahit olmalısınız. Güzel bir terapistin hayatı nasıl değişebilir ?

Gypsy Fragman

Son Sözler

Diziyi bu denli sevmemin en önemli sebebi #NaomiWatts‘ın harika oyunculuğu oldu. Ayrıca Naomi Watts’ın 2 kere Oscar adaylığı elde etmiş bir Hollywood yıldızı olduğunu hatırlatalım.

Diziyi sevmemdeki bir diğer önemli ayrıntı ise; Grinin Elli Tonu filminin yönetmeni olan #SamTaylor-Johnson‘ın dizide hem yönetmen hemde yapımcı olarak yer alması.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

246
117 shares, 246 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
66
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
83
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
116
Beğendim !