Roma – Tanıtım


245
2 comments, 116 shares, 245 points
Roma
Uzun zamandır Netflix anasayfamda kendini gösteren Roma adlı filmi nihayet #izledim. Oldukça enteresan bir filmdi. Benim “enteresan” olarak tanımladığım filmler vardır. Bunların tarifi zordur. Fakat biraz kült filmlerdir bunlar. Bu tadı Roma filmini izlerkende aldı. “Yılın En İyi Filmi” olarak gösterilen Roma’nın konusu nedir şimdi kısaca ona değinelim…

Roma Filmi Konusu

1970’li yıllarda Meksika’da bulunan Roma adlı bir mahallede geçiyor hikaye. Hikayenin merkezinde Cleo var. Sınıf ayrımlarının çok olduğu bu hikayede Cleo; üst sınıf bir ailenin evinde hizmetçilik yapıyor. Evin kadını olan Sofia, Sofia’nın çocukları ve ev işleri ile ilgilenen Cleo’nun oldukça sıradan ve sıkıcı olan hayatına tanık oluyoruz. 
Fakat Cleo, Fermin ile tanışınca işler biraz değişiyor. Cleo’nun sevgilisi Fermin; Cleo’yu hamile bırakıp terk edince Cleo ile Sofia arasındaki ilişki farklı bir boyut almaya başlıyor.
Bazı izleyicileri “sıkacak” türden bir film fakat bence izlenmesi gereken bir film. İzleyin ve tadını çıkarın 🙂

Roma Fragman

Filmi izlemek için #buraya tıklayınız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

245
2 comments, 116 shares, 245 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
16
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
33
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
66
Beğendim !