Black Mirror 1. Sezon 1. Bölüm | The National Anthem


283
154 shares, 283 points
Black Mirror
Daha önce Black Mirror‘u izlemiş biri olarak, ilk sezon ilk bölümü izlerken “acaba bu dizinin ilk bölümü nasıl” diye düşündüm. Sonuçta dizinin devam edebilmesi için sevilmesi ve izlenmesi gerek diye düşünüyorum. Ve bu dizi kendini nasıl sevdirmeyi başarmış diye düşünmüştüm. Neyse saçmalıyorum sanırım. Hemen bölüm yorumuma geçeyim.
Black Mirror 1. Sezon 1.Bölüm – Talihsiz Başkan
Black Mirror 1. Sezon 1. Bölüm Konusu:
Dizinin bu bölümünde bir şantaj’a şahit oluyoruz. Sabahın köründe başkanın telefonu çalıyor. Ve bu telefondan sonra akıl almaz bir sabaha uyanıyor başkan. Başkan; ülkenin kaçırılmış olan kraliçesinin hayatını kurtarmak için akıl almaz bir şey yapmaya zorlanıyor. 
 
Çünkü aksi halde ülkenin kraliçesi bir psikopat tarafından öldürülecek. Ve başkan kraliçenin ölümüne göz yumacak olur ise, halk bunu hiç hoş karşılamayacak. Fakat işin kötü tarafı ise, başkanın yapmak zorunda olduğu eylemdir. Kraliçeyi kurtarmak ile sorumlu olan başkan, zor bir görevi yerine getirmek zorundadır. 
 
Black Mirror’un The National Anthem adlı ilk bölümünü izlemenizi tavsiye ederim !

Black Mirror The National Anthem imdb puanı :7.9 (Bkz: #imdb )


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

283
154 shares, 283 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
116
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
133
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
166
Beğendim !