Güzel Bir Siyah – Beyaz Film | Blue Jay

Liseli eski aşıklar, eski kasabalarında tesadüfen bir araya gelirler. Aralarındaki sihirli bağı ve ortak pişmanlıklarını yeniden keşfedeceklerdir. Binlerce seçenek, sınırsız eğlence. Bu buruk romantik dramanın senaryosunu, filmde Jim rolünde oynayan Mark Duplass kaleme aldı.


270

Bugün eskiden izlediğim güzel bir film hakkında yazmak istiyorum. Filmin adı Blue Jay… 2016 yapımı güzel bir film… Ve en güzeli; film tamamen siyah-beyaz. Sebebini bilmiyorum ama güzel olmuş böyle olması.

Blue Jay Konusu

Film güzel bir kasabada bir markette başlıyor. Film, 20 yıl sonra bir markette karşılaşan iki eski sevgilinin yaşadığı bir günü anlatıyor. 20 yıl sonra karşılaşan eski sevgililer ; ilk olarak bir kahve içmek için bir kafeye gidiyorlar, laf lafı açıyor tabii, eski günlerden konuşuyorlar. Kafedeki muhabbet, eve taşıyor. Film güzel geçiyor, güzel şeyler oluyor, fakat kadın evli olmasaydı iyiydi.

Tesadüf üzeri bir araya gelen liseli aşıklar aralarındaki sihirli bağı ve ortak pişmanlıklarını yeniden keşfedeceklerdir.

Blue Jay Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

270
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir