Paramedik (El Practicante) – Netflix

Artık tekerlekli sandalyede olduğu gerçeğiyle yüzleşemeyen Ángel, onu terk eden kadını ölümcül bir takıntı hâline getirir ve korkunç intikam planını uygulamaya başlar.


265

Geçtiğimiz günlerde Netflix‘de beklediğimden de güzel çıkan bir film izledim. İzlediğim filmin adı El Practicante. Yani Paramedik. Şimdi filmin konusuna bakalım.

Paramedik Filmi Konusu

Ángel, ambulansta sağlık görevlisi olarak çalışan genç bir adamdır. Trajik bir kaza geçiren Angel’in hayatından artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Kazanın ardından eşi Vane’in sadakatsizliğinden şüphelenmeye başlayan Angel, bunu bir süre sonra takıntı haline getirmeye başlar. Geçirdiği bir trafik kazası sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum olan Ángel, eşi tarafından aldatıldığını fark edince, korkunç bir intikam planını uygulamaya başlar…

Paramedik Fragman

https://www.netflix.com/title/81136406


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

265
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

4 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iletişim formu çalışmıyor gönderilemiyor diyor sürekli mailde, haber.keyfisanat sitesi için sol üstteki dört noktaya basınca yanda menü açılıyor ve kapanıyor ya hani, bende de atlas teması var ama açılınca kapanmıyor o sağdaki yer… onu nasıl yapabiliriz?

    1. temadaki js kodlarında bir problem olabilir. ssl kurulumu yaptıysanız dışardan gelen tüm linklerin https:// şeklinde gelmesi gerekir. Belki de buna bağlı bir problemden dolayı js kodları doğru çalışmıyor, çekilmiyor olabilir. incelemek gerekir.