Htr2b: Dönüşüm

Bilimsel araştırmaların insanoğlunun yararına yürütüldüğünü düşünürüz hep. Peki ya bazı çalışmalar -bu genellemenin tersine- insanların sonunu getirmek için yapılıyorsa? Sıradan bir yaz gecesi, ağaçların arasında yazlık bir ev. Ormanın derinliklerinde bu eve doğru ilerleyen firari kobaylar. Her şeyden habersiz, masum bir aile ve karşılarında dna'larıyla oynanmış duygusuz insanlar. Sizce hangi taraf daha vahşi olabilir?


247

Hayatta kalma konulu filmler kategorisinde izlediğim en iyi filmlerden birisi olan HTR2B Dönüşüm filmi yerli olması ile beni çok şaşırttı. Ülkemizde bu tür filmleri daha çok görmek istesem de maalesef bu tür yerli film bulamıyorum…

Htr2b Dönüşüm Filmi Konusu

İnsanları saldırgan bir hale getiren bir gen olan Htr2b genine sahip olan denekler klinikten kaçınca, acıma ve merhamet duygusundan uzak bir şekilde önüne çıkan insanları öldürmeye başlar. Bütün bu olanlar habersiz, ormanın içinde bir evde toplanan bir grup insan hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalırlar.

Htr2b Dönüşüm Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

247
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir