Berlin Sendromu


244
115 shares, 244 points
Bu yazıyı 14.12.2017 tarihinde mustafaalniak.net adlı blogumda paylaşmıştım. O blogu kapattığım için yazıyı burada paylaşmaya karar verdim.
Uzun bir aradan sonra yeni bir film #izledim. Filmin adı Berlin Sendromu. Gerilim ve korku kategorisinde olmasına rağmen; gerici ve korkunç olmayan, güzel bir filmdi Berlin Sendromu.
Berlin Sendromu

2017 yapımı olan bu film, tarzı ile beni ciddi ciddi etkiledi. Artık bu tür filmleri daha sık izlemeye özen göstereceğim…

 Berlin Sendromu Konusu

 

Berlin Sendromu Clare

Ana karakterimiz olan foto muhabiri Clare, sovyet mimarisini fotoğraflayıp bir kitap yayımlamak için Berlin’e fotoğraf çekmeye gelir. Berlin’de fotoğraf çekip bir yandan da tatilin tadını çıkarmaya başlayan Clare, bir ingilizce öğretmeni olan Andi ile tanışır. Andi ile kısa sürede yakınlaşan Clare, romantik bir gecenin ardından kendisini Andi’nin evinde kilitli olarak bulur. Sabah uyandığında ise, kendisini Andinin evinde kilitli bulur. Bunu bir kaza olduğunu düşünen Clare, Andi’nin kendisine anahtar bırakmayı unuttuğunu düşünür. Fakat Andi’nin Clare’i bırakmaya hiç niyeti yoktur. Andi tarafından Clare’a uygulanan ev hapsi uzun bir süre devam edecektir…

Berlin Sendromu Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

244
115 shares, 244 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir Alycia Debnam Carey fanı.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
83
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
100
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
133
Beğendim !