Temizlik Benim İşim Yakında Fox’ta


266
137 shares, 266 points
Temizlik Benim İşim
Daha önce TLC TV’de Temizlik Avcıları adlı programda tanımış olduğumuz Kadir Ezildi yeni bir program ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gelen haberlere göre; Temizlik Benim İşim adlı yarışma programı çok yakında fox tv ekranlarında olacak.
“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 temizlik hastası, Kadir Ezildi eşliğinde bir hafta boyunca kirli evleri temizleyecek. Haftanın sonunda kazanan kişi 10.000 ₺ para ödülünün sahibi olacak.
Temizlik Benim İşim
Çekimlerine başlanan programa başvurular devam ediyor. Programa iki farklı başvuru seçeneği bulunuyor. Bunlar; temizlik yapacak olan kişiler için “Titiz Yarışmacı Başvuru Formu” ve kirli evler için ise; “Kirli Ev Başvuru Formu”

Yarışmacılar neye göre nasıl değenlendirilecek, puanlama neye göre yapılacak çok merak ediyorum doğrusu. Temizlik programının bir yarışmaya dönüştürülmesi fikri bana biraz garip geldi fakat yinede programı izleyeceğim.

Başvurular için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz;


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

266
137 shares, 266 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
66
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
84
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
116
Beğendim !