Black Mirror Striking Vipers Konusu


264
135 shares, 264 points
Black Mirror Striking Vipers
Dizinin üç bölümden oluşan 5. sezonu bugün yayınlandı. Ve bende büyük bir heyecan ile ilk bölümü izledim. Striking Vipers adlı bu bölüm diğer black mirror bölümleri kadar heyecanlı olmasa da yinede güzel bir bölümdü. Şimdi kısaca Striking Vipers bölümünün konusuna değinelim…

Striking Vipers Konusu

Üniversite yıllarında Danny ve Karl Striking Vipers oynarken – Black Mirror

Üniversite yıllarında ev arkadaşı olan Danny ve Karl yıllar sonra tekrar bir araya gelince asıl olaylar gelişmeye başlıyor. Üniversite yıllarında Striking Vipers adlı bir video oyunu oynayan bu iki arkadaş yıllar sonra yine aynı oyunu, oyun konsolu ile değil de, tamamen zihinsel etkileşim ile bir sanal gerçeklik kıvamında oynuyorlar. Yani Striking Vipers adlı oyunun gelişmiş versiyonunu oynuyorlar. Fakat bu kez oyunu oynama amaçları eğlenmekten çok daha ötesi.

Black Mirror yine her zaman olduğu gibi; bilinmeyen bir zaman diliminde, teknoloji ile neleri yapabileceğimizi güzel şekilde bizlere gösteriyor. Klasik bir black mirror bölümü.

Striking Vipers fragman için #şuraya bakınız.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

264
135 shares, 264 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
83
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
100
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
133
Beğendim !