F İs For Family 4. Sezon Değerlendirme


269
140 shares, 269 points

Çok uzun zamandır beklediğim netflix’in animasyon dizisi #FİsForFamily‘nin 4. sezonunu yavaş yavaş izledim. 10 bölümlük kısa sezon hakkında söyleyeceklerimde normal olarak biraz az olacak…

Sezonun önemli olayları tabii ki, Sue’nin hamileliği ve Murphy ailesine yeni bir bireyin katılacak olmasıydı. Sezonun son bölümünde Sue doğum yaptı ve aileye yeni bir kız çocuğu katıldı. Henüz çocuğun adını bilmiyoruz fakat kendisi ile bir sonraki sezonda tanışacağız.

18 yıl aradan sonra Frank’in babası Koca Bill çıkageldi. Babası ile pek geçinemeyen Frank sezon boyunca babası ile sorunlar yaşadı ve ne yazık ki Koca Bill öldü.

İşyerine Bob Pogo’nun sarkmış derileri ile gelmesi ve xray cihazındaki arıza bir süre Frank’i ve bizi yoruyor. Hatta tüm çocuklarının doğumunu kaçıran Frank, xray cihazı hakkında sertifikalı eğitime gittiği için neredeyse yeni çocuğunun doğumunu da kaçırıyordu.

Vic, kevin ve arkadaşlarının Keyifliler Limanı adlı grubunun şarkısını radyo programında sound olarak kullanmak ister. Kevin şarkı söylemeye başlar. Ve Kevin Alice adlı bir kız ile tanışır.

Rosie Roosevelt meclis üyesi olabilmek için seçime girer ve kazanır.Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

269
140 shares, 269 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
100
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
116
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
150
Beğendim !