Hayalimdeki Ev – Fixer Upper


257
Bu yazımda güzel bir programdan bahsedeceğim… Tv izlememe sebep olan bir kaç kanaldan birisi olan #TLC Tv’de Fixer Upper adlı güzel bir program var. Yani; Hayalimdeki Ev. Programı o kadar çok seviyorum ki bu program hakkında birkaç satır yazmak istiyorum.
Fixer Upper

Chip Gaines (@ChipGaines) ve Joanna Gaines (@JoannaGaines) çiftinin sunduğu bu güzel programı sizlerde zaten biliyor olabilirsiniz. Fakat henüz izlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Programda; ellerindeki bütçe ile ev almak isteyen çiftlere üç farklı seçenek sunan Chip ve Joanna, çiftlerin seçtikleri evi baştan aşağı değiştirerek harika bir ev ortaya çıkarıyorlar. Programı güzel yapan bir çok detay var. Bunlardan bazıları; Chip’i şakaları ve Joanna’ın harika tasarımları… Joanna evin içine öyle güzel dokunuşlar yapıyor ki hayran kalmamak elde değil… Ayrıca programda Chip ve Joanna arasında yaşanan tatlı şakalaşmalar ile birlikte çiftin mutlu aile yaşantısına da tanık oluyoruz.

Hayalimdeki Ev 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Program hakkında detaylı bilgi için TLC Tv’nin #şuradaki sayfasına bir bakabilirsiniz.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

257
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir