F İs For Family 2. Sezon Değerlendirme


269
140 shares, 269 points
Az önce F İs For Family‘nin 2. sezonunu #bitirdim. 10 bölümden oluşan 2. sezon oldukça keyifli geçti. Ve bir o kadar da hızlı… Şimdi lafı daha fazla uzatmadan F İs For Family animasyon dizisinin 2. sezonunda olanları not edelim.
F İs For Family 2. Sezon Değerlendirme
UNUTMADAN ! F İs For Family hakkında detaylı bilgi için #şuradaki yazımı okuyabilirsiniz.
İlk sezonda havayolundaki işini kaybeden Frank ciddi bir bunalıma giriyor. Frank’in girmiş olduğu bu bunalım bütün aileyi etkiliyor desem yanlış olmaz sanırım. Bir süre işsiz kalan Frank sonunda otomat makinelerini doldurup boşaltabileceği geçici bir iş bulur. 
Sue ise Plast-a Ware şirketinde yeni bir ürün icat eder; “Salata Kurutucu”. Yapmış olduğu bu icat ile ekonomik olarak kalkınacağını düşünen Sue, şirket sahibinin, icadını çalması ile büyük bir şok yaşar.
Bir Rock yıldızı olma hayalleri kuran Kevin ise olmadık işlere girişir ve birden kendini Vic’in balı ile birlikte bulur.
Aile üyeleri çeşitli maceralar yaşarken Frank; havayolundaki eski işine dönebilmek için, Scoop’a sinsice bir plan yapar…

F İs For Family hakkında detaylı bilgi için #buraya bakınız.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

269
140 shares, 269 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir Alycia Debnam Carey fanı.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
50
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
66
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
100
Beğendim !