Bodyguard (2018) – Konusu ve Değerlendirme


272
143 shares, 272 points
The Bodyguard 2018


The Bodyguard, art arda hızlıca izleyip hemen bitireceğiniz, size keyif verecek Netflix Orijinal dizilerinden biri. Suç, drama, gizem kategorilerinde ki dizinin 2018 yılında ilk sezonu yayınlandı. 


Diziyi bir çırpıda izleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Akıcı ve merak uyandıran bölümler art arda akacak. Çavuş David Budd, bir terör saldırısını önleyerek İngiltere iç işleri bakanın yakın koruması olur. Fakat görevi sadece yakın koruma olmak değildir.

The Bodyguard 2018

Çavuş Budd, kendini içinden çıkılmaz bir komplonun, bir terör örgütünün oyunun içinde bulur. Bu oyuna eski arkadaşları da dahil olur. Bakan Julia da bu komplodan nasibini alacaktır. Kim, kimin kuyusunu kazmaktadır? Gerçek güç kimdedir? Sadakat testini geçen Çavuş Budd kadar bakan Julia Montague’nün yakındakiler de bu testi geçebilecek midir?

Heyecan, gerilim, suç, dram, polisiye dizi  arayanlar için çok iyi Netflix yapımı. İzleyip kararınızı verin. Tabii ki yorumlarınızı da unutmayın…

  Filme PUANIM : 8


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

272
143 shares, 272 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
116
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
133
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
166
Beğendim !