The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman Devam Edecek ?


279
150 shares, 279 points

The Walking Dead‘in sezon arası verdiği şu günlerde, konuya hakim olmayan izleyiciler dizinin 9. bölümünün ne zaman geleceğini merak ediyor. Konuya hakim olmayan TWD izleyicileri için kısaca özetlemek gerekirse; dizi her yıl Noel ve yeni yıl öncesinde uzunca bir ara veriyor. Her yıl kasım ayında başlayan bu ara şubat ayının sonuna kadar sürüyor. Diziyi yakından takip eden TWD fanlarının bildiği üzere, bu ara her zaman 8. bölümden sonra oluyor. 

 
Aslından bu durum yalnızca The Walking Dead ile alakalı değil. Mesela aynı durum Shameless dizisi içinde geçerli. Türk televizyon kültüründen farklı olarak yabancı diziler; bölümleri ortalama 40-50 dakika, sezon sayısı ortalama 16 (istisnalar hariç) olduğu gibi, sezon ortasından birkaç ay ara verebiliyor.
 
Şuan TWD 10. sezon 8. bölüm yayınlandı ve dizi sezon arasına girdi. Sezonun ikinci yarısı 23 Şubat 2020 tarihinde #başlayacak.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

279
150 shares, 279 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir Alycia Debnam Carey fanı.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
150
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
166
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
33
Beğendim !