Güzel Bir Sİyah – Beyaz Film | Blue Jay


270
141 shares, 270 points
Bu yazıyı 04.04.2017 tarihinde mustafaalniak.net adlı blogumda paylaşmıştım. O blogu kapattığım için yazıyı burada paylaşmaya karar verdim.
Yine güzel bir film yorumu ile buralara kadar geldim blogcan. Sevildiğini bil. Sana güzel bir filmden bahsedip gideceğim. Fakat kadın evli olmasaydı iyiydi. Hangi kadından bahsettiğimi birazdan anlayacaksın. Sabret…
Filmin adı Blue Jay… 2016 yapımı güzel bir film… Ve en güzeli; film tamamen siyah-beyaz. Sebebini bilmiyorum ama güzel olmuş böyle olması.
Neyse.
İşte #tweet
Blue Jay

Blue Jay Konusu

Film güzel bir kasabada bir markette başlıyor. Film, 20 yıl sonra bir markette karşılaşan iki eski sevgilinin yaşadığı bir günü anlatıyor. 20 yıl sonra karşılaşan eski sevgililer ; ilk olarak bir kahve içmek için bir kafeye gidiyorlar, laf lafı açıyor tabii, eski günlerden konuşuyorlar. Kafedeki muhabbet, eve taşıyor. Film güzel geçiyor, güzel şeyler oluyor, fakat kadın evli olmasaydı iyiydi.
Evli olan bir kadının, eski sevgilisi ile böyle şeyler yaşaması, hatta sohbet etmesi yanlış bir durum tabii ki. Ama ben filmi izlerken, kadının evli olmadığı yalanına kendimi inandırmaya çalıştım. Aksi halde filmi sonuna kadar izleyemezdim. 
20 yıl sonra karşılaşan eski sevgilinin yaşadığı bir güne tanık olmak için bu filmi izleyebilirsiniz…

Blue Jay Fragman


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

270
141 shares, 270 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
83
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
100
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
133
Beğendim !