Bob Ross’un Tüm Resimleri Nerede ? (Bulundu!)


275
146 shares, 275 points
Bob Ross’un tüm resimleri nerede ?

1993 yılından itibaren Türkiye’de TRT 2 ekranlarında yayınlanan Resim Sevinci (The Joy Of Paiting) adlı programı bilmeyeniniz yoktur. Sosyal medyada Ressam Bob olarak popüler hale gelen Bob Ross‘un bügüne dek yapmış olduğu resimlerin hepsi bulundu desem ne dersiniz ?

Amerika’da 1983 – 1994 yılları arasında yayınlanan The Joy Of Paiting adlı program toplam 31 sezon olup, 403 bölümden oluşmakta. Bob Ross’un Resim Sevinci programı boyunca 1.143, kişisel sanat hayatı boyunca ise 30.000’in üzerinde resim yaptığı biliniyor.
Bob Ross‘un bugüne dek yapmış olduğu bütün resimlerin peşine düşen The New York Times, ressamın bütün resimlerinin özenle numaralanarak istiflendiği Bob Ross Inc deposunu keşfediyor. Ressamın hemen hemen bugüne dek yapmış olduğu bütün resimlerin özenle kutularda saklandığı bu depoda, hiçbir eser sergilenmiyor ve satılmıyor.
Bob Ross’un uzun yıllar boyunca iş ortağı olan Annette Kowalski ve Sarah Strohl tarafından yönetilen Bob Ross Inc bir galeri olmadığı için ziyaretçi kabul etmiyor. Fakat resimlerin peşine düşen The New York Times bakın neler buluyor…
The New York Times‘ın Bob Ross’un resimlerinin peşine düştüğü “Bob Ross’un Tüm Resimleri Nerede ? Onları Bulduk” adlı kısa belgeselini buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak: #NYTimes

Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

275
146 shares, 275 points
Mustafa Alnıak
Bilgisayar Programcısı / 2013'den beri mütemadiyen blogger / Yabancı dizi hastası / Film ve kitapsız yaşayamayan bir blogger.

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin Tepkiniz Nedir?

beğenmedim beğenmedim
33
beğenmedim
neydi bu şimdi ? neydi bu şimdi ?
50
neydi bu şimdi ?
Beğendim ! Beğendim !
84
Beğendim !